Analyytikot - Terveystalo

Analyytikot

Seuraavat analyytikot seuraavat käsityksemme mukaan säännöllisesti Terveystaloa. Lista ei välttämättä ole täydellinen. Luettelossa mainitut analyytikot seuraavat yhtiötä omasta aloitteestaan, eikä Terveystalo vastaa heidän kannanotoistaan.

Carnegie  Robin Nyberg +358 9 618 71 234  robin.nyberg@carnegie.com  
Danske Bank  Panu Laitinmäki  +358 10 2364 867  panu.laitinmaki@danskebank.com
Jefferies James Vane-Tempest   +44 207 029 8275  jvane-tempest@jefferies.com 
Morgan Stanley  Michael Jungling  +44 20 7425 5975  michael.jungling@morganstanley.com
Nordea  Sami Sarkamies  +358 9 5300 5176   sami.sarkamies@nordea.com
OP  Kimmo Stenvall  +358 10 252 4561  kimmo.stenvall@op.fi
SEB  Jutta Rahikainen  +358 9 616 28 713  jutta.rahikainen@seb.fi