Analyytikot

Seuraavat analyytikot seuraavat käsityksemme mukaan säännöllisesti Terveystaloa. Lista ei välttämättä ole täydellinen. Luettelossa mainitut analyytikot seuraavat yhtiötä omasta aloitteestaan, eikä Terveystalo vastaa heidän kannanotoistaan.

Carnegie  Iiris Theman +358 9 618 71 241 iiris.theman@carnegie.fi 
Danske Bank  Panu Laitinmäki  +358 10 2364 867  panu.laitinmaki@danskebank.com
Inderes Olli Vilppo +358 40 761 9380 olli.vilppo@inderes.fi
Jefferies James Vane-Tempest   +44 207 029 8275  jvane-tempest@jefferies.com 
Nordea  Sami Sarkamies  +358 9 5300 5176   sami.sarkamies@nordea.com
OP   Anssi Raussi  +358 45 126 1670   anssi.raussi@op.fi
SEB  Jutta Rahikainen  +358 9 616 28 713  jutta.rahikainen@seb.fi
KeplerCheuvreux Jon Berggren + 46 8 723 51 76 jberggren@keplercheuvreux.com