Ota yhteyttä

Ratkaistaanko? Ole meihin yhteydessä. Voit täyttää yhteydenottolomakkeen, olla suoraan yhteydessä asiantuntijoihimme tai laittaa viestiä osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com.

Jätä yhteydenottopyyntö

Yritysasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Henkilöasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Oletko kiinnostunut työmahdollisuuksista? Lue lisää täältä.

Alueet

Me vastaamme julkisten palveluiden alueellisesta myynnistä. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Valitse yhteyshenkilö hyvinvointialueen mukaan. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Mari Koho.

Mari Koho

asiakkuusjohtaja
Alueet: Helsinki,  Kymenlaakson, Päijät-Hämeen, Itä-Uusimaan ja Vantaa-Keravan hyvinvointialueet
Puh. 045 6771 706
mari.koho@terveystalo.com

Toni Siiskonen.

Toni Siiskonen

asiakkuusjohtaja
Alueet: Varsinais-Suomen, Kanta-Hämeen ja Pirkanmaan hyvinvointialueet
Puh. 040 5123 699
toni.siiskonen@terveystalo.com

Jussi Savolainen.

Jussi Savolainen

asiakkuusjohtaja
Alueet: Pohjois-Karjalan, Pohjois-Savon ja Keski-Suomen hyvinvointialueet
Puh. 044 577 0504
jussi.savolainen@terveystalo.com

Harri Jaskari.

Harri Jaskari

asiakkuusjohtaja
Alueet: Satakunnan ja Etelä-Pohjanmaan hyvinvointialueet
Puh. 050 530 4500
harri.jaskari@terveystalo.com

Aapo Suopajärvi.

Aapo Suopajärvi

asiakkuusjohtaja
Alueet: Pohjois-Pohjanmaan, Lapin, Keski-Pohjanmaan, Pohjanmaan ja Kainuun hyvinvointialueet 
Puh. 044 494 2312
aapo.suopajarvi@terveystalo.com

Astrid Ebeling.

Astrid Ebeling

asiakkuusjohtaja
Alueet: Keski-Uudenmaan ja Länsi-Uudenmaan hyvinvointialueet
Puh. 040 5043 756
astrid.ebeling@terveystalo.com

Anne Pakkanen.

Anne Pakkanen

asiakkuusjohtaja
Alueet: HUS
Puh. 040 555 8434
anne.pakkanen@terveystalo.com

Kati Hynninen.

Kati Hynninen

asiakkuusjohtaja
Alueet: Etelä-Savon ja Etelä- Karjalan hyvinvointialueet
Puh: 0400 306 747
kati.hynninen@terveystalo.com

Aiheet

Me vastaamme julkisten palveluiden eri osa-alueista. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Valitse yhteyshenkilö aiheen mukaan. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Satu Suutarinen.

Satu Suutarinen

johtaja, Vastaanottopalvelut, päivystys ja ikääntyneiden palvelut (Itä- ja Pohjois-Suomi)
Puh. 044 494 1218
satu.suutarinen@terveystalo.com

Minna Kuitunen.

Minna Kuitunen

johtaja, Vastaanottopalvelut, päivystys ja ikääntyneiden palvelut (Etelä- ja Länsi-Suomi)
Puh. 050 374 2688
minna.kuitunen@terveystalo.com

Kristiina Saxen.

Kristiina Saxén

johtaja, Erikoissairaanhoito ja hoitajapalvelut
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 081 8408
kristiina.saxen@terveystalo.com

Teija Vihervaara.

Teija Vihervaara

aluepäällikkö, Kuvantaminen
henkilöstön vuokraus
Puh. 0500 976 000
teija.vihervaara@terveystalo.com

Lasse Kopsala.

Lasse Kopsala

aluepäällikkö, Konservatiiviset ja operatiiviset alat
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 842 6224
lasse.kopsala@terveystalo.com

Tiina Härkönen.

Tiina Härkönen

aluepäällikkö, Psykiatria ja päihdelääketiede
henkilöstön vuokraus
Puh. 044 494 2314
tina.harkonen@terveystalo.com

Tarmo Pekola.

Tarmo Pekola

johtaja, Lastensuojelu
Puh. 044 494 0008
tarmo.pekola@terveystalo.com

Johan Sanmark.

Johan Sanmark

johtaja, Julkinen Digiterveys
Puh. 040 040 9564
johan.sanmark@terveystalo.com

Toni Siiskonen.

Toni Siiskonen

asiakkuusjohtaja, Työterveys
Puh. 040 5123 699
toni.siiskonen@terveystalo.com

Anne Pakkanen.

Anne Pakkanen

asiakkuusjohtaja, erikoissairaanhoito

Puh. 040 555 8434
anne.pakkanen@terveystalo.com 

Astrid Ebeling.

Astrid Ebeling

asiakkuusjohtaja, Kumppanuusratkaisut ja Julkinen Digiterveys
Puh. 040 5043 756
astrid.ebeling@terveystalo.com

Marjaana Hartikainen.

Marjaana Hartikainen

johtaja, Kumppanuusratkaisut ja suunterveys
Tel:040 351 5514
marjaana.hartikainen@terveystalo.com

Julkisten palveluiden johtoryhmä

Mikko Tainio.

Mikko Tainio

Markus Junkkari.

Markus Junkkari

Emil Heinäaho.

Emil Heinäaho

Elina Ranta.

Elina Ranta

johtaja, Kumppanuusratkaisut
Puh. 044 554 5819
elina.ranta@terveystalo.com

Ville Salmi.

Ville Salmi

johtaja, Myynti ja asiakkuudet
Puh. 050 560 8675
ville.salmi@terveystalo.com

Anni Huotari.

Anni Huotari

johtaja, Henkilöstöpalvelut
anni.huotari@terveystalo.com

Johan Sanmark.

Johan Sanmark

johtaja, Julkinen Digiterveys
Puh. 040 040 9564
johan.sanmark@terveystalo.com

Tarmo Pekola.

Tarmo Pekola

johtaja, Lastensuojelu
Puh. 044 494 0008
tarmo.pekola@terveystalo.com

Noora Kero.

Noora Kero

Jukka Lehtonen.

Jukka Lehtonen

Niina Källman.

Niina Källman

Terveystalon Julkiset palvelut 

Edistetään yhdessä suomalaista hyvinvointia ja terveyttä!
Ota yhteyttä meihin tai lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com

Sertifikaattilogo_ISO_9001_Suomi_V3_Web-139x47.jpg   STL_suomalaisen_tyon_liiton_jasen_sininen_sml.jpg    Avainlippu_sininen_rgb-47.png