Ota yhteyttä

Ratkaistaanko? Ole meihin yhteydessä. Voit täyttää yhteydenottolomakkeen, olla suoraan yhteydessä asiantuntijoihimme tai laittaa viestiä osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com.

Jätä yhteydenottopyyntö

Yritysasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Henkilöasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Oletko kiinnostunut työmahdollisuuksista? Lue lisää täältä.

Asiakkuusjohtajat

Me vastaamme julkisten palveluiden alueellisesta ja strategisesta myynnistä. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Mikko Welling

Asiakkuusjohtaja, Julkishallinto (Länsi- ja Pohjois-Suomi)
Puh. 044 494 1038

Anne Pakkanen.

Anne Pakkanen

asiakkuusjohtaja, julkihallinto (Pääkaupunkiseutu ja Itä-Suomi)
Puh. 040 555 8434
anne.pakkanen@terveystalo.com

Mari Koho.

Mari Koho

asiakkuusjohtaja, julkishallinto
Puh. 045 6771 706
mari.koho@terveystalo.com

Toni Siiskonen.

Toni Siiskonen

asiakkuusjohtaja, julkishallinto (ratkaisumyynti ja strateginen myynti)
Puh. 040 5123 699
toni.siiskonen@terveystalo.com

Astrid Ebeling.

Astrid Ebeling

asiakkuusjohtaja, julkishallinto (ratkaisumyynti ja strateginen myynti)
Puh. 040 5043 756
astrid.ebeling@terveystalo.com

Aiheet

Me vastaamme julkisten palveluiden eri osa-alueista. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Valitse yhteyshenkilö aiheen mukaan. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Satu Suutarinen.

Satu Suutarinen

johtaja, Vastaanottopalvelut, päivystys ja ikääntyneiden palvelut (Itä- ja Pohjois-Suomi)
Puh. 044 494 1218
satu.suutarinen@terveystalo.com

Minna Kuitunen.

Minna Kuitunen

johtaja, Vastaanottopalvelut, päivystys ja ikääntyneiden palvelut (Etelä- ja Länsi-Suomi)
Puh. 050 374 2688
minna.kuitunen@terveystalo.com

Kristiina Saxen.

Kristiina Saxén

johtaja, Erikoissairaanhoito ja hoitajapalvelut
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 081 8408
kristiina.saxen@terveystalo.com

Teija Vihervaara.

Teija Vihervaara

aluepäällikkö, Kuvantaminen
henkilöstön vuokraus
Puh. 0500 976 000
teija.vihervaara@terveystalo.com

Lasse Kopsala.

Lasse Kopsala

aluepäällikkö, Konservatiiviset ja operatiiviset alat
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 842 6224
lasse.kopsala@terveystalo.com

Tiina Härkönen.

Tiina Härkönen

aluepäällikkö, Psykiatria ja päihdelääketiede
henkilöstön vuokraus
Puh. 044 494 2314
tina.harkonen@terveystalo.com

Tarmo Pekola.

Tarmo Pekola

johtaja, Lastensuojelu
Puh. 044 494 0008
tarmo.pekola@terveystalo.com

Marjaana Hartikainen.

Marjaana Hartikainen

johtaja, Kumppanuusratkaisut ja suunterveys
Tel:040 351 5514
marjaana.hartikainen@terveystalo.com

Terveystalon Julkiset palvelut 

Edistetään yhdessä suomalaista hyvinvointia ja terveyttä!
Ota yhteyttä meihin tai lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com

Sertifikaattilogo_ISO_9001_Suomi_V3_Web-139x47.jpg   STL_suomalaisen_tyon_liiton_jasen_sininen_sml.jpg    Avainlippu_sininen_rgb-47.png