Kiinnostuitko lääkärin työstä Terveystalossa?

Lääkäri, ota yhteyttä meihin tai jätä yhteystietosi alla olevalla lomakkeella, niin olemme sinuun yhteydessä.

Yksitysvastaanotto ja työterveys

Sanna Matkoski
Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa
sanna.matkoski@terveystalo.com
puh. 050 323 4981

Henry Kolehmainen
Länsi- ja Keski-Suomi
henry.kolehmainen@terveystalo.com
puh. 050 533 6118

Heidi Smolander
Itä- ja Pohjois-Suomi
heidi.smolander@terveystalo.com
puh. 050 530 0236

 

Julkisen puolen työpaikat (sairaalat, terveyskeskuskset ym.)

Jaana Laine
Etelä-Suomi
jaana.laine@terveystalo.com
puh. 043 826 4066

Heikki Hartikainen
Länsi-Suomi
heikki.hartikainen@terveystalo.com
puh. 0400 693 747

Anni Huotari
Itä-Suomi
anni.huotari@attendo.fi
puh. 040 088 6009

Satu Virtanen
Pohjois-Suomi
satu.virtanen@attendo.fi
puh. 0400 693 747