Kiinnostuitko lääkärin työstä Terveystalossa?

Lääkäri, ota yhteyttä meihin tai jätä yhteystietosi alla olevalla lomakkeella, niin olemme sinuun yhteydessä.

Yksitysvastaanotto ja työterveys

Henry Kolehmainen
Länsi- ja Keski-Suomi
henry.kolehmainen@terveystalo.com
puh. 050 533 6118

Heidi Smolander
Itä- ja Pohjois-Suomi
heidi.smolander@terveystalo.com
puh. 050 530 0236

Kitta Haukka
Uusimaa ja silmälääkärit
kitta.haukka@terveystalo.com
puh. 050 597 7143

Mia Toivola
pääkaupunkiseutu
mia.toivola@terveystalo.com
puh. 050 323 4981

Katso kaikki Terveystalon yksityisvastaanoton ja työterveyden toimipisteet tästä. 

Julkisen puolen työpaikat (sairaalat, terveyskeskuskset ym.)

Mikko Welling
Etelä-Suomi
mikko.welling@terveystalo.com
puh. 044 494 1038

Tiina Kaarto
Länsi-Suomi
tiina.kaarto@terveystalo.com
puh. 046 851 2345

Anni Huotari
Itä-Suomi
anni.huotari@terveystalo.com
puh. 040 088 6009

Tiina Härkönen
Pohjois-Suomi
tiina.harkonen@terveystalo.com
puh. 044 494 2314

Rekrytoinnin aluetoimistot

Helsingin toimisto
Porkkalankatu 22 C, 3. Kerros
00180 Helsinki

Turun toimisto
Humalistonkatu 7 B
20100 TURKU

Tampereen toimisto
Kalevantie 2
33100 TAMPERE

Oulun toimisto
Sepänkatu 17, 5. krs
90100 Oulu

Kuopion toimisto
Viestikatu 3
70601 Kuopio